Awwwards

rekomendacje

coaching

Z Justyną współpracuję już od prawie roku, głównie przez Skype.

Jestem bardzo zadowolona, a każda sesja przynosi coś nowego. Mimo że spotkania mają formę luźnej rozmowy, dowiaduję się dużo o sobie oraz o przekonaniach, o których nawet nie miałam pojęcia, że je w mam. Po każdym spotkaniu wiem na czym mam się koncentrować i uczę się bardziej kontrolować swoje myśli oraz negatywne założenia. Justyna przesyła również ciekawe testy i prezentacje do poczytania i przemyślenia pomiędzy spotkaniami.

Ogólnie, oceniam nasze spotkania bardzo pozytywnie, widzę u siebie znaczące postępny, a także nauczyłam się o sobie bardzo wiele.

Magda, przedsiębiorczyni

 

Droga Justyno,

Przyszłam do Ciebie spróbować załatwić JEDNĄ sprawę.

Trochę się migałam, ale – uzyskawszy moją zgodę na atak – rozbroiłaś  wszystkie moje strategie uniku w trzydzieści sekund.

Trochę nie wierzyłam, ale – za pomocą swych trafnych pytań  – otworzyłaś  skrytki moich najważniejszych potrzeb i możliwości.

Trochę się obawiałam, ale – swym ciepłym uśmiechem, sympatią, iskierką w oku  i życzliwością – sprawiłaś, że z jeszcze większą ciekawością i świadomością się sobie przyglądam… 🙂

Dziękuję za wspólne odczarowanie TYLU spraw, które dziś załatwiam w poczuciu komfortu i wewnętrznego spokoju… Lecę dalej! 

Monika, lektorka

 

Z Justyną Józefowicz pracuję od trzech lat, zarówno w projektach biznesowych – poprawa efektywności sprzedażowej w dużej  spółce energetycznej,   jak i społecznych – zaproszenie do Polski  i koordynowanie pobytu dr Ernesto Sirolli w kwietniu 2015 roku na „Poznańskich dniach przedsiębiorczości – Poznań inspiruje przedsiębiorców”.

W trakcie naszej współpracy Justyna dała się poznać między innymi jako skuteczny, inspirujący  coach, który jednym pytaniem potrafi rzucić światło na zupełnie inny aspekt problemu,  co wielokrotnie pomagało nam rozwiązywać trudne sytuacje.

Jako trener pracowała indywidulanie nad rozwojem umiejętności obsługi klienta i sprzedaży z konsultantami Biur obsługi klienta i infolinii.

Wielokrotnie mieliśmy okazję doświadczyć jej odpowiedzialności, osoba Justyny w kryzysowych momentach  wzmacniała nasze poczucie bezpieczeństwa.

Mogę polecić Justynę jako osobę, która łączy w sobie prawdziwą uważność wrażliwego i wyrozumiałego coacha – mentora, z dużymi pokładami kreatywności, a przy tym sumiennie zmierzającą do realizacji celu, zorganizowaną i odpowiedzialną.

Beata, właścicielka firmy, trenerka

 

Różni coachowie skupiają się na różnych elementach procesu coachingowego. Coaching prowadzony przez Justynę Józefowicz można w skrócie opisać jako pracę za zasobach. Pomaga dostrzec posiadane mocne strony i pokazać, że umiejętności, które nam wydają się oczywiste wcale takimi nie są. Potrafi także pokazać, że coś, co uważamy za nasze słabości może się okazać naszą silną stroną.

Zdaniem Justyny wszystkie doświadczenia i kompetencje mogą się w odpowiednim momencie przydać. Ciekawe w spotkaniach z Justyną było to, że w spotkaniach ze mną nie używała żadnych typowych w coachingu narzędzi i ćwiczeń. To pokazuje, że Justyna wszystkie narzędzia ma już ‘w głowie’ i nie musi posiłkować się żadnymi szablonami i gotowymi zestawami pytań.

Justyna jest bardzo ciekawą osobą, zaraża swoją energią i same spotkania z nią są dużą przyjemnością.

Agnieszka, doradczyni ministra

 

Spotkanie coacha Justyny Józefowicz nastąpiło w kluczowym momencie dla podejmowania przeze mnie dalszych decyzji zawodowych.

Zastosowane przez Justynę metody pracy doprowadziły do zrozumienia przeze mnie blokujących mnie czynników, a także do uświadomienia pełnej palety moich zalet. Nasze sesje niewątpliwie poszerzyły moje zawodowe horyzonty, jednocześnie umożliwiły wybór takiej ścieżki rozwoju zawodowego, w której mogę wykorzystać wszystkie swoje atuty.

Justynę charakteryzuje partnerskie podejście do klienta, niczego nie narzuca, a dzięki jej pytaniom, zaangażowaniu oraz intuicji wyznaczane cele są realizowane.

Bardzo serdecznie polecam Justynę jako coacha, każdej osobie, która myśli o rozwoju swojego potencjału.

Magdalena, prawnik

 

Pani Justyna Józefowicz wykorzystuje swoje szerokie doświadczenie życiowe i interdyscyplinarną wiedzę w procesie coachingowym.

Oprócz narzędzi coachingowych stosowanych w adekwatny sposób, Pani Justyna, wykorzystuje umiejętność podążania za klientem co świadczy nie tylko o wiedzy ale o szczególnych predyspozycjach Prowadzącej.

Bardzo trafne odwoływanie się, zarówno, do pracy metaforą, filozofii jak i innych tekstów czyni spotkania z Panią Justyną bardzo efektywnymi i intelektualnie błyskotliwymi.

Karol, doktorant UW

 

Pomoc pani Justyny bardzo sobie cenię, a spotkania uznaję za doskonale zainwestowany czas.

Pani Justyna na każde z nich była dobrze przygotowana, w czasie rozmowy – serdeczna, uważna, drobiazgowa i skrupulatna. Nie wychodziła z roli coacha – nic nie sugerowała, nie radziła, nie oceniała. W fachowy sposób formułowała pytania i dzięki zastosowanym ćwiczeniom – pomogła mi rzetelnie zanalizować i ustrukturyzować moje plany zawodowe.

Dzięki kompetentnie poprowadzonym rozmowom udało mi się zaplanować i zacząć wdrażać szereg zadań zawodowych. Z pewnością skorzystam więc w przyszłości ze wsparcia pani Justyny, aby z jej pomocą za jakiś czas postarać się obiektywnie zanalizować to, co rzeczywiście uda mi się osiągnąć.

Inga, nauczycielka akademicka

Spotkania coachingowe prowadzone przez Justynę Józefowicz  przebiegają w miłej, pełnej akceptacji atmosferze. Pracę ułatwiają i (sprawiają, że jest bardziej atrakcyjna) ciekawe narzędzia.

Ważne również  w całym procesie było wyznaczanie kolejnych zadań do wykonania, dzięki którym można się przybliżyć do rozwiązania problemów. Cykl spotkań stanowił pewną zamkniętą logiczną całość, która miała swój początek i koniec.

Doceniam również jasne ustalanie zasad współpracy i terminowość spotkań.

Ewa, wykładowca akademicki