Awwwards

nowości

Gdzie są teraz nasze dzieci?

Serdecznie zapraszamy na konferencję on line „Gdzie są teraz nasze dzieci?”, dostępną jako bezpłatne wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/427316464999605?active_tab=about


Skąd to pytanie? W mediach pojawia się coraz więcej pytań, co będzie, kiedy dzieci wrócą do szkół, jak sobie z tym poradzą dzieci, jak nauczyciele. Włączamy się w tę dyskusję, ale chcemy zacząć od tego, co tu i teraz.

Chcemy też poszukać odpowiedzi, bo BADANIA BADANIAMI, ale CO W ZWIĄZKU Z TYM. Przeprowadziliśmy mały wstępny zwiad, zaprosiliśmy ludzi nauki i edukacji oraz same dzieci, nauczycieli i rodziców, by wraz z nimi przyjrzeć się temu, JAK JEST. Jak nasze życia mają się do wyników badań. A przede wszystkim, jak sobie z radzimy lub próbujemy radzić z teraźniejszością, czego oczekuje od nas otoczenie i co my na to.

Nasz cykl spotkań GDZIE SĄ TERAZ NASZE DZIECI rozpocznie dr hab. prof. Uniwersytetu SWPS Aneta Brzezicka przyglądając się naukowym okiem temu, czy gry komputerowe to samo zło. Generalnie poświęcimy trochę czasu mediom, internetowi i grom. I emocjom. Druga część dnia to seria paneli dyskusyjnych, podczas których poszczególne grupy opowiedzą o swoich doświadczeniach dzisiejszej egzystencji. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte, nie obowiązują na nie zapisy. W trakcie spotkania zostanie uruchomiony specjalny formularz, który pozwoli na zadanie pytań Prowadzącym. Odpowiedzi na wybrane pytania udzielimy w trakcie sesji Q&A na żywo o godzinie 19.00.
Każda kolejna pełna godzina to kolejne wydarzenie. Śledź nas – niebawem pojawią się zaproszenia do konkretnych punktów programu.

Organizator: www.pogotowiepsychologiczne.com.pl Partnerami Wydarzenia są STYKI oraz Code for Green.

Zapraszamy!