Awwwards

aktualności

Style Myśœlenia FRIS®

JAK myślimy i działamy, w jaki sposób podejmujemy decyzje, jak motywujemy i jak nas zmotywować

oferta dla firm, szkół i osób indywidualnych

FRIS® – polskie, proste i praktyczne narzędzie rozwojowe, które trafnie określa sposób myślenia i sposób działania. Cztery Style Myśœlenia to cztery różne sposoby percepcji i wykorzystywania informacji, reagowania i rozwiązywania problemów. Model FRIS podkreœśla unikalność każdego sposobu myśœlenia, który wynika z naturalnych predyspozycji i może objawiać się w różnym stopniu.

______

Sprawdź, w jaki sposób możemy Cię wesprzeć, wykorzystując System-FRIS.

______

Korzyści indywidualne z FRIS:

  • Możesz lepiej wykorzystać swoje naturalne predyspozycje – FRIS diagnozuje Twoje predyspozycje, ale również udziela wskazówek w jakich działaniach się najlepiej sprawdzasz. FRIS opisuje jak stawać się lepszym, wciąż będąc sobą.
  • Możesz odkryć jak inni postrzegają Twoje zachowanie – Twój Styl Myślenia opisuje preferowany przez Ciebie sposób reagowania i komunikowania się, co bardzo mocno wpływa na to jak jesteś postrzegany przez otoczenie. Może Cię to zaskoczyć.
  • Możesz poznać działania, w których się sprawdzisz – FRIS opowiada o rolach i typach działań, które są dla Ciebie wygodne i naturalne. Może się okazać, że jest wiele obszarów, z którymi do tej pory jeszcze nie miałeś do czynienia.
  • Możesz być jeszcze lepszy w tym, w czym jesteś dobry – Osoby o różnych Stylach Myślenia różne działania traktują jako najprzyjemniejsze.  Jeżeli skupisz się na ćwiczeniu tego, co lubisz robić – szybko staniesz się w tym lepszy – przez co jeszcze chętniej będziesz się w takie działanie angażował.

 

Partnerem strategicznym FRIS® jest Akademia Leona Koźmińskiego.